פרטים אודות האתר  SOLD42.COM

אתר ועד הבית http://www.sold42.com מאוחסן בחברת  GreenGeeks לאחסון אתרים בארצות הברית, עלות האחסון  לחודש היא 3.95$ או 47.4$ לשנה לפי שער הדולר במועד הזמנת האתר מהחברה, ובתוספת של 13$ עבור שם מתחם השמור למשך שנה (domain = sold42), כל זאת ללא הגבלת נפח האתר או קצב התעבורה לאתר.

האתר נבנה ומנוהל בעזרת תוכנה חינמית מיוחדת לבניית אתרים ולניהול תוכן שנקראת WordPress המותאמת לעבודה בעברית. תכנון ובניית האתר הוספת גרפיקה, 

התקנת תוספים מיוחדים חידוש העיצוב ועדכון כל התוכנות באתר בוצעו על ידי מוטי גולן – כתובת האי מייל gmotty@hotmail.com

 

מידע חשוב הקשור לחשבונות וועד הבית הנמצא בטבלאות באתר זה כגון; הוצאות ועד, תשלומי דיירים, מאזן דינאמי נשמרים בקבצי אקסל המאוחסנים ב”ענן” באתר חיצוני (OneDrive) ומקושרים לאתר הזה בעזרת טכנולוגיה מתקדמת  של הטמעת מסמכים באתר באופן רציף ומכוון. ולכן אין צורך לעדכן את הדפים באתר כאשר יש שינוי בטבלאות, אלא רק לעדכן את המידע בקבצי אקסל ב”ענן” והמידע באתר מתעדכן אוטומטית בגלל הקישור הקבוע הקיים ביניהם. עלות הקמת אתר אינטרנט דומה לאתר זה נעים בין 4,000 ש”ח ל 14,000 ש”ח (תלוי במספר הדפים הגרפיקה והתוספים לאתר).

אתר זה נבנה בחינם ובהתנדבות על ידי מוטי גולן (דירה 14) עבור הדיירים וועד הבית. ניתן לבצע חיפוש באתר YouTube לקבלת הדרכות והסברים על מערכת ניהול תוכן ואתרים של WORDPRESS.

כתובת המייל שלי:  gmotty@hotmail.com