היי,
דיירי הבניין משלמים את דמי הועד ב 12 צקים למשך שנה, צ’ק לכל חודש, אפשרי גם 6 או 4 צ’קים למשך השנה, חלק קטן מהדיירים משלמים בצ’ק אחד בודד בסך 2,400 ש”ח או בהעברה בנקאית, או במזומן (רק 2 דיירים משלמים במזומן!)
התשלום החודשי לועד הבית עומד היום על סכום של 200 ש”ח לחודש, תשלומי הועד מיועדים קודם כל עבור תחזוקה שוטפת של הבניין;
  1. תחזוקת המעלית,
  2. חברת חשמל
  3. מנקה
  4. גנן + חצרן
  5. מהנדס בודק מעלית פעמיים בשנה לפי תקנות משרד העבודה
  6. תשלום דמי חבר לתרבות הדיור
  7. ביטוח צד ג’ לבניין וביטוח מעבידים 

כל הצ’קים הנמסרים לעוד הבית יהיו ימסרו הכיתוב ל”מוטב בלבד” לתאריך 15 לכל חודש!! (חובה!), כל הצקים יופקדו בחשבון הבנק של וועד הבית! (לא יימסרו לצד ג’ בשום אופן)

הסכומים המצטברים הנותרים בקופת הועד מיועדים בעיקר עבור מקרי חירום של סתימות ביוב, פיצוצי בצנרת מים (בבניין או בגינה), החלפת משאבות סחרור לא תקינות וקולטים נוזלים בגג, עבודות חשמל דחופות ועוד. וכן עבור תשלום לבעלי מקצוע כגון אינסטלטור או חשמלאי, ריסוס הבניין או הגינה, משאבת ביובית גופי תאורה, אבזרי השקייה, צבע, סיד, אבזרים לדלת כניסה, ידיות וכו’ שכפול מפתחות רכוש משותף.
חלק מהכסף שנותר בקופה ישמש לצורך שיפור תשתיות קיימות או חדשות בבניין! כגון תאורה, מעלית, צביעה וסיוד, החלפת דלתות וחלונות ברכוש המשותף, צמחים ופרחים וכן דשן לגינה ועוד. בכל שנה יתבצעו פרויקטים שונים, כגון החלפת קולטים או משאבות סחרור, החלפת הצינור הראשי של הגינה, רשתות יונים לכל הדיירים, דלתות מתכת חדשות בגג, הסדרת החניון של הבניין, מצלמות במעגל סגור,  שתילת עצים בוגרים בחנייה ועוד ועוד.
ועד הבית שוקל מחשב ומתכנן מראש ככל הניתן כל הוצאה (ותמיד יהיו גם הוצאות לא צפויות!) ומנהל רישום מדוייק של כל ההכנסות וההוצאות ומפרסם מידע זה באתר אינטנרט זה באופן רציף.
 בתודה,
מוטי גולן,  ועד הבית