דיירים יקרים! 

אתר אינטרנט זה הוקם במיוחד עבורכם דיירי הבית ברח’ רוברט סולד 42 בקרית ים, במטרה לסלול ערוץ תקשורת ישירה ועדכנית בין דיירי הבית לועד הבית! ובין הדיירים לבין עצמם, בעזרת הקדמה והטכנולוגיה נוכל לשתף מידע אודות הסביבה המשותפת בה אנו גרים בצורה קלה ומהירה לתועלת כולנו.

האתר נבנה קודם כל כדי לשקף את כל הפעילות הכספית של ועד הבית ולהציג כל הכנסה והוצאה של ועד הבית בצורה קלה ברורה! ורציפה! (המידע באתר מתעדכן לאחר כל הוצאה או הכנסה)  ניתן לראות פרטי כל הוצאה שבוצעה, כגון: תאריך, סכום ששולם, סוג תשלום, וכו’ ניתן לראות את פירוט תשלומי הדיירים לועד הבית בצורה עדכנית ושוטפת. תשלומי דיירים לועד הבית בצ’קים רשומים בצבע שחור, ותשלומי דיירים במזומן מסומנים בצבע אדום. באתר מוצגת רשימה מפורטת של פרוייקטים שבצעתי 

ניתן לראות באתר רשימה מפורטת של חובות הדיירים לועד הבית, דיירים החייבים כספים לועד הבית מתבקשים להגיע ולשלם את חובם בהקדם! נא מנעו מאתנו ומעצמכם אי נעימויות, הוצאה לפועל ועיקולים על חשבונות הבנק שלכם!

בדף “צור קשר” ניתן לכתוב תגובות ושאלות ישירות לועד הבית וההודעה תשלח בדואר אלקטרוני  אל ועד הבית ותקבלו תשובה במייל.

ניתן בעתיד להעשיר ולשפר את האתר ולהתאים אותו למשימות נוספות, כגון להתחבר למצלמות אבטחה שיותקנו בעתיד, או לבצע אסיפות דיירים וירטואליות והצבעות ולקבל החלטות!! (בלי צעקות ובלי להתרגז על דיירים שלא מגיעים לאסיפות דיירים), אפשר להוסיף אופצייה לתשלום מיסי ועד הבית בכרטיסי אשראי. (תמורת תשלום עמלה לחברת PAYPAL), פרסום מודעות יד שניה, ועוד המון רעיונות נוספים.

הבניין בו אנו גרים הוא אחד היפים בקריות! מיקום הבניין והתשתיות המגוונות שלו הם ברמה גבוהה מהמון בתים משותפים אחרים בקריות! לבניין שלנו חזית בקו ראשון לחוף הים! מבט פנורמי למפרץ חיפה ועכו, מרפסות עם נוף הכי מדהים והכי יפה בקריות! חנייה סגורה ופרטית, ועוד 14 מקומות חנייה צמודים מסביב לבניין, מערכת סולארית מרכזית ומים חמים כמעט כל השנה, גינה גדולה ויפה, לובי גדול ומואר, מקלט גדול ומסודר, חדר גנרטור, בצד המערבי ובצד הדרומי של הבניין גינות ציבוריות עם דשא וצמחים ולא בניינים אחרים שצמודים מסתירים וחונקים.

 לדיירי הבית קיימות  רק 2 אופציות בקשר לאחזקת הרכוש המשותף!

1) לטפל ולהתייחס לרכוש המשותף כאילו זה הבית שלנו!  לתקן לטפח ולתחזק להוסיף ולשפר בלי הפסקה!! לשלם את חלקם בזמן בעלות הטיפוח והתחזוקה של הבניין!

2) או… לא לשלם כספים! לעקב תשלומים,  לרכל על אלה שעושים משהו לטובת הבניין ולהוציא את החשק להמשיך לעשות לטובת הכלל! כתוצאה מכך ההזנחה והליכלוך יחזרו להיות חלק מהנוף הרגיל של הבניין! ואז דיירים טובים ויקרים ינטשו את הבניין ובמקום יגיעו דיירים ברמה נמוכה.

בתקופה הקודמת בה הייתי בוועד הבית יזמתי מספר רב של שיפוצים ושיפורים בתשתיות הרכוש המשותף של הבניין (רשימה חלקית)
 • שיפוץ כללי של המקלט – חיפוי קרמיקה בכל המקלט,הקמת 3 חדרי שירותים חדשים, סיוד וצביעת המקלט, עבודות אינסטלציה וניקוז ביוב, רכישה והרכבה של ארונית אמבטיה + כיור כפול וברזים חדשים 110 ס”מ, סידור וניקיון המקלט
 • שיפוץ המעלית – החלפת הלוח ראשי שהוא בעצם המחשב המרכזי של המעלית,החלפת כבל כפיף, החלפת הלחצנים בקומות,החלפת מאוורר במעלית,טיפול בתאורה במעלית, לוח פיקוד לחצנים חדש בתוך המעלית, שיפוץ מנגון דלתות, סטופרים חדשים ועוד.
 • בנייה מחדש של ראש מערכת של הצנרת הראשית של הבניין בקוטר 3″ צול, החלפה לצנרת חדשה,הוספה ותיקון צנרת וברזי כיבוי אש, אל חוזר, ברז ראשי ועוד (כל הצנרת והמסגרת מתכת הקודמת של מערכת ההשקיה הקודמת חלודה ורקובה)
 • החלפת גופי תאורת חירום בחדר מדרגות ופרוזדורי מחסנים, החלפת טיימרים של תאורת מדרגות ופרוזדורים, הוספת מנעולים לדלתות ראשיות של המחסנים
 • החלפת עמודי תאורה בגינה שקרסו כולל יציקת בסיסים חדשים ,שיפוץ עמודי תאורה בצד החנייה ממזרח, צביעה והוספת כדורים ונורות תיקון טיימרים.
 • החלפת מערכת ההשקייה ,הקמת ראש מערכת ומחשב השקייה חדשים! החלפת מטטרות לא תקינות תיקון פיצוצים בצנרת גינה (לחץ על הקישור לקבלת פרטים נוספים על המערכת)
 • החלפת 3 משאבות סחרור ו 2 מיכלי התפשטות במערכת הסולרית בגג, תיקוני צנרת בגג (מספר פעמים!)
 • טיפול ב 2 מקרים של סתימות ביוב בצנרת הראשית שגרמו להצפות ב 2 דירות בקומה הראשונה
 • ועוד המון פרוייקטים קטנים של אדניות וצמחים בלובי, הוספת והחלפת מראות, סיוד וצבע ועוד ועוד (לחץ כאן כדי לראות פירוט של כל הפרוייקטים שבוצעו על ידי וועד הבית בשנתיים וחצי האחרונות)

  חג שמח!! 

   מוטי גולן, ועד הבית 

   רח רוברט סולד 42, דירה 14,  קרית ים